Westworld dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2016)

IMBD Puanı: 8.8
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

İlk Sezon Tarihi: 2016
Oyuncular: Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy) / Thandie Newton (Maeve Millay) / Anthony Hopkins (Dr. Robert Ford) / James Marsden (Teddy Flood) / Jeffrey Wright (Bernard Lowe) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri listesinde yer vermek istediğim yeni dizilerden biri olan ancak yeni olmasına rağmen son zamanlarda en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alamayı başarmış bir yapım olan Westworld var.

Karmaşık karakterler, muazzam soundtrackler, müthiş görsel efektler, derin diyaloglar ve etkileyici aktörler var. bu dizide.

Westworld, zaman algısı ile oynayan ve bizi rasyonel olarak hayal bile edemediğimiz karakterlerle istemsizce empati kurmamızı sağlıyor.

Westworld ayrıca kendi varlığımızı ve kendi benliğimizin nasıl oluştuğunu ya da oluşturuluğunu sorgulamamıza da ışık tutuyor. Bizi gerçek anlamda insan yapan şey nedir?

Sadece Anthony Hopkins prefomanslarını izlemek için bile izlenebilecek bir dizi diye düşünüyorum. Keza en iyi yabancı diziler IMDB puanı ile hem de sosyal medyada son zamanlarda bir çok kişi tarafından tavsiye edilmesiyle en iyi bilim kurgu dizileri ve son zamanların en iyi yabancı dizileri arasında yer alıyor.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 30