Umbre dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2014)

IMBD Puanı: 8.8
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yayın Tarihi: 2016 – 

Oyuncular: Serban Pavlu (Relu) / Maria Obretin (Gina)/ Andreea Vasile (Nico) / Madalina Craiu(Magda) / Gabriel Huian (Teddy) / Sergiu Costache (Sabin) / Doru Ana (Capitanu) / Dan Hurduc(Chuckie)

Gelmiş geçmiş en iyi yabancı diziler ve en çok izlenen diziler listemde yer verebileceğim bir diğer dizi de Umbre. Bir Rumen dizisi olan ve yayınlandığı yıl olan 2014’den beri Amerika dahil dünyanın birçok ülkesinde ilgi gören bu dizi Relu adlı bir aile babasının hikayesine odaklanıyor. Evli ve iki çocuğu olan Relu dışardan bakıldığında gayet sıradan bir hayatı olan bir taksi şoförü gibi gözükmektedir.

Ama aslında bu adam iki farklı hayatı olan ve bir yandan da Capitanu adlı gangster için çalışan ve onun için para toplayan bir suçludur. Relu her ne kadar bu gerçeği uzun bir süre saklasa da, bir gün Relu’nun kazara birini öldürmesiyle her şey değişecek bir gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır.

Bazı hayranları tarafından, Romanya’nın “the Breaaking Bad” dizisi olarak da görülen  ve yine bazılarına the Sopranos’u anımsatan Umbre’nin oyuncu kadrosu oldukça iyi. Başrolde oynayan Serban Pavlu Rumen tiyatrosunun en büyük isimlerinden biri ve rolünü oynarken çok iyi bir performans sergiliyor. Dizide rol alan diğer oyuncu seçimleri de gayet iyi.

IMDB sıralamasında oldukça iyi bir yer edinen bu diziyi de vakit kaybetmeden izlemenizi öneriyorum. The Breaking Bad türünde dizilerden hoşlanıyorsanız, bu diziyi de seveceğinizi düşünüyorum.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 15