Twin Peaks dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

İlk Sezon Tarihi: 2017
Oyuncular: Kyle MacLachlan (Dale Cooper) / Sheryl Lee (Laura Palmer) / Michael Horse (Deputy Chief Tommy ‘Hawk’ Hill) / Chrysta Bell (FBI Agent Tammy Preston) / Miguel Ferrer (FBI Agent Albert Rosenfield) / David Lynch (FBI Deputy Director Gordon Cole) / ( Devamını, Full listeyi şuradangörebilirsiniz )

Yeni yabancı dizi önerileri bakanlar, hem de izlemeye gerçekten deysin, en iyi yabancı diziler sıramalasında olsun diyorsanız, aradığınız dizi Twin Peaks olabilir.

Hikaye, ABD-Kanada sınırları yakınında, Twin Peaks isimki sakin bir kasabadayaşayan genç bir kız olan Laura Palmer’ın öldürülmesi ile başlıyor.

Herkes, işlenen cinayetten çok şaşkın ve olumsuz anlamda etkilenmiş görünüyor. FBI’dan Cooper Laura olayı araştırmak için kasabaya geliyor. Ancak zamanla FBI ajanı kasabanın ortalama sakin kasaba olmadığını, herkesin sakladığı şeyleri varmış gibi görüyor.

Gece, Ajan Cooper, esrarengiz insanların garip vizyonlarını görüyor; böylece Cooper bu kasabada zannedildiğinden çok daha büyük bir şeyin gerçekleşmekte olduğunu, tek bir cinayet davasından çok daha kötü şeyler döndüğünü anlamaya başlıyor.

Eğer polisiye – gizem türünde dizilerden hoşlanıyorsanız, en iyi polisiye yabancı diziler arasında yer alan Twin Peaks’e mutlaka bir göz atın derim.

Seasons 0 / 1
Episodes 0 / 18