True Detective dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2014)

IMBD Puanı: 9
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yayın Tarihi: 2014 –

Oyuncular: Matthew McConaughey ( Detective Rust Cohle) / Colin Farrell (Detective Ray Velcoro) / Woody Harrelson (Detective Marty Hart) / Rachel McAdams (Detective Ani Bezzerides) / Michelle Monaghan (Maggie Hart) / Taylor Kitsch (Office Paul Woodrugh) /  Michael Potts (Detective Maynard Gilbough) / Kelly Reilly (Jordan Semyon)

Son zamanların en çok ses getiren ve en çok izlenen yabancı dizilerinden bir diğeri de True Detective. Bir polisiye dizisi olmaktan çok öte olan bu dizi, yayın hayatına 2014 yılında başladı ve ilk bölümüyle büyük beğeni topladı.

True Detective bahsettiğim üzere bir dedektifiye dizisi. Dizin ana karakterleri iki tecrübeli dedektif olan ve Louisiana Polis Departmanında cinayet masasında çalışan dedektif Rust Cohle ve Martin Hart.

Dizinin kurgusu genel itibariyle bir seri katile işaret eden yeni bir cinayetin işlenmesi ve 1995 yılında kapatılan eski cinayet dosyalarının açılmasına dayanıyor. Dizide, bu iki dedektifin yaptığı soruşturmalar derinleştikçe şaşırtıcı gelişmeler yaşanıyor, yeni yeni bilgilerle birlikte, derin sırlar gün ışığına çıkıyor.

True Detective dizisi senaryo olarak klasik bir polisiye hikaye üzerine kurulu gibi gözükse de, aslında dizi olağanın çok üstünde bir kaliteye sahip.Kurgudaki küçük detaylar ve özellikle başroldeki Matthew McConaughey gibi oyuncuların performansı bu diziyi fazlasıyla öne çıkaran unsurlardan sadece bir kaçı.  Eğer bu tür bir polisiye dram türünde dizi arayışındaysanız son yılların en popüler dizinlerinden biri olan True Detective dizisini listenize eklemenizi tavsiye ederim.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 24