The Walking Dead dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2010)

IMBD Puanı: 8.3
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 10

İlk Sezon Tarihi: 2010
Oyuncular: Andrew Lincoln (Rick Grimes) / Chandler Riggs (Carl Grimes) / Norman Reedus (Daryl Dixon) / Melissa McBride (Carol Peletier) / Lauren Cohan (Maggie Greene) / Danai Gurira (Michonne) / Steven Yeun (Glenn Rhee) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En çok izlenen yabancı diziler arasında bir çok kişi tarafından önerilen yabancı dizilerden biri de Walking Dead. Walking Dead Frank Darabont tarafından geliştirilen bir Amerikan korku – drama dizisidir. Dizide Rick Grimes polis memuru olarak çalışırken görev hattında vurulup, hastaneye kaldırılıyor. Hastanede uyandığında ise dünyaya ölülerin (zombilerin) hakim olduğunu keşfediyor.

Ailesini bulmak için yola koyuluyor ve yol boyunca bazı zombi salgınından kurtulan insanlarla karşılaşıyor. Dizi aslında hem zombilere karşı verilen savaş macerasını hem de bu salgından kurtulan insanların arasında yaşanan çekimşeleri aktarıyor.

Walking Dead’in dünya çapında en sevilen yabancı diziler arasında olduğu kesin bir gerçek ki dizinin 10. sezonu çekiliyor. Eğer siz de zombiler ile ilgili aksiyon – korku türünde diziler seviyorsanuz, Walking dead sizin için izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler arasında olacaktır.

Seasons 0 / 10
Episodes 0 / 147