The Thick of It dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Hayır 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4
Yayın Tarihi: 2005 – 2012 

Oyuncular: Chris Addison (Oliver Reeder) / James Smith (Glenn Cullen)/ Peter Capaldi (Malcolm Tucker) / Joanna Scanlan (Terri Coverley) /Rebecca Front (Nicola Murray)/ Olivia Poulet (Emma Messinger) / Vincent Franklin (Stewart Pearson)

IMDB listesinde en üst sıralarda yer alıp, dünya genelinde önemli bir popülerlik yakalayan dizilerden bir diğeri de The Thick of It. Komedi türünde bir dizi olarak öne çıkan The Thick of It, İngilizi yapımı bir siyasi hiciv dizisi.

Dizi genel itibariyle, biri siyasinin – Sosyal Politikalar Bakanı’nın – Machiavellist sözcüsü olan Malcolm Tucker’in hikayesine ve bu anlamda yaşanan aksiliklere yoğunlaşıyor. Dizi, siyaset ve gerçekler arasındaki ilişkinin medyaya sunulurken geçirdiği süreci eleştirel ve alaycı bir bakış açısıyla ve aynı zamanda başarılı bir biçimde aktarıyor.

The Thick of It kendi türünde yayınlanmış en iyi yabancı dizilerden biri ve bu bağlamda birçok kesimden de olumlu tepkiler almış bir yapım.

Eğer bu tarzda dizileri seviyorsanız ve politik-bürokratik süreçleri farklı bir açıdan izlemek istiyorsanız bu diziyi muhakkak izlemelisiniz.

Genre
Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 24