The Leftovers dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full Hd izle (2014)

IMBD Puanı: 8.2 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Hayır.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

Yayım Tarihleri: 2014 – 2017
Oyuncular
Justin Theroux (Kevin Garvey) / Amy Brenneman (Laurie Garvey) / Christopher Eccleston (Matt Jamison) / Chris Zylka (Tom Garvey) / Carrie Coon (Nora Durst) / Liv Tyler (Meg Abbott)

Final yapmış en iyi yabancı diziler arasında yer alan bir diğer yapım ise The Leftovers. Dizinin konusu ise şu şekilde: Dünyada bir anda sebebi bilinmeyen bir şekilde nüfsunun bir çoğu ortadan kaybolur. Geride kalan insanlar ise kaybettiği yakınlarının akıbetini hiç bir şekilde öğrenemeyip, şaşkınlık, tradeki ve bilinmezlik içimde yaşamlarını devam ettirmeye çalışır. Bizler de adından da anlaşılacağı gibi The Leftovers’da bu insanarın gizem dolu bu yeni dünyada yaşam hikayelerini izliyoruz.

Bence dizinin en iyi yanı, izleyiciye empati kurdurması. Diziyi izledikçe acaba ben yapardım diye insan kendini düşünmekten alamıyor. Bir gün sevdiğiniz herkesin bir anda ortadan kaybolması ve bunun nedenini bulmamanız durumunda neler olacağının sürekli bir şekilde düşünülmesi.

Topladma 3 sezondan oluşan dizi, aldığımı puanla da imdb en iyi yabancı diziler arasına ismini yazdırmayı başarmış bir HBO yapımı.

Eğer hem bilim kurgu tadında hem de gizem dolu yabancı dizi önerileri arıyorsanız, The Leftovers’ı izlenmesi gereken yabancı diziler listenize azın derim.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 28