The Haunting of Hill House dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2018)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 2
Yayın Tarihi: 2018 –

Oyuncular: Michiel Huisman (Steven Crain) / Carla Gugino (Olivia Crain) / Henry Thomas (Young Hugh Crain) / Elizabeth Reaser (Shirley Crain) / Oliver Jackson-Cohen ( Luke Crain) / Kate Siegel (Theodora Crain) / Victoria Pedretti (Nell Crain) /  Lulu Wilson ( Young Shirley) / Mckenna Grace (Young Theo)

Korku türünde iyi bir dizi arayışındaysanız, bu alanda adından söz ettirmiş ve en iyi yabancı diziler listesine de girmiş olan The Haunting of Hill House dizisi tam da aradığınız dizi olabilir.

Shirley Jackson’un 1959 yılında yayınlanan ve aynı adı taşıyan romanından modern bir bakış açısı ile uyarlanan bu dizi, çocukluklarını ülkenin en meşhur perili evinde geçirmiş kardeşlerin hikayesine yoğunlaşıyor. Dizide, uzun bir süre çocukluklarında tecrübe ettikleri bu travma ile yaşamak zorunda kalan bu aile üyeleri, en genç kardeşlerinin intiharı ile bir araya gelmeye ve geçmişlerindeki hayaletlerle yüzleşmeye karar veriyorlar.

Netflix tarafından son zamanlarda yayınlanan dizilerinden biri olarak önce çıkan The Haunting of Hill House dizisi, hikayesi itibariyle geleneksel sayılabilecek bir kurguya sahip. Dizi önemli ölçüde Crain ailesinin yaşadığı travmaya yoğunlaşıyor ve korku figürlerini de yüksek yoğunlukta kullanıyor.

Eğer korku-gerilim türü size hitap ediyorsa The Haunting of Hill House’u da kesinlikle izleyin derim. En çok izlenen yabancı dizilerden biri olan bu diziyi büyük bir heyecanla izleyeceğinize eminim.

Seasons 0 / 2
Episodes 0 / 11