The Handmaid’s Tale dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

İlk Sezon Tarihi: 2017
Oyuncular: 
Elisabeth Moss (June Osborne) / Yvonne Strahovski (Serena Joy Waterford) / Max Minghella (Nick Blaine) / Amanda Brugel (Rita) / Joseph Fiennes (Fred Waterford) / Madeline Brewer (Janine) / O-T Fagbenle (Luke Bankole) / Ann Dowd (Aunt Lydia)

Yabancı dizi tavsiyeleri listesinde yer vermek istediğim, son zamanların popüler yabancı dizileri arasında yer alan bir diğer kaliteli yapım ise The Handmaid’s Tale

Kadınların sadece hizmetçi ve çocuk doğurmak amaçlı kullanıldığı, tüm haklarının ellerinden alındığı, tamamı ile erkeklerin egemenlik sürdüğü, dindar bir yönetim yapısında yönetilen bir ülkeyi anlatıyor. Aslında bu ülke gelecekteki bir zamanda kurgulanmış Amerika.

Amerika’da rejimin değiştiği bu yeni ülkede, rejime karşı ve rejim tarafından yakalanmış kadınlar ise ülkenin yüksek mertebede bulunan yönetici ve kumandanlarına hizmetçi olarak veriliyor. Dizi ise bu yaşananları Offred isminde (dizinin ana karakteri) hizmetçi olarak kullanılan ve dehşet verici bir hayat yaşamak zorunda bırakılan kadınlardan bir tanesi üzerinden veriyor.

Eğer siz de benim gibi bu en iyi yabancı diziler listesinde yer alan bir çok diziyi seyterttiyseniz ve yeni yabancı dizi önerileri arıyorsanız, 2017 yılında yayım hayatına başlayan ve Emmy ödüllerini alt üst eden bu yapıma mutlaka bir göz atın derim.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 36