The Expanse dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2015)

İzlenmesi Gereken En İyi Yabancı Diziler – The Expanse

IMBD Puanı: 8.4 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4
Yayın Tarihi: 2015 – 

Oyuncular: Steven Strait (Jim Holden) / Cas Anvar (Alex Kamal) / Dominique Tipper (Naomi Nagata) / Wes Chatham (Amos Burton) / Shohreh Aghdashloo (Chrisjen Avasarala) / Thomas Jane (Joe Miller) /  Shawn Doyle (Sadavir Errinwright) / Frankie Adams (Roberta “Bobbie” W. Draper)

The Expanse dizisi, dünyada en çok izlenen yabancı diziler arasında olup, bilim-kurgu türünde önerebileceğim diziler arasında en başta yar alanlardan biri.

Hala yayında olan ve 2019 yılında dördüncü sezonuyla yayın hayatına devam edecek olan bu dizinin konusu şöyle; bundan 200 yıl sonra, insanlığın kolonize edildiği bir gelecekte yaşayan detektif polis Josephus Miller’a kayıp bir kadını bulma görevi verilir. Bu kadın yeryüzünün en zengin işadamlarından birinin kızı olan Julie Mao’dan başkası değildir.

Babasının zenginliği ve desteğinden bağımsız bir şekilde Asteroid Belt’de yaşayan ve aynı yerde yaşayanlar yararına çalışan Julie bir gün ortadan kaybolur. Julie’yi bulmak için görevlendirilen Miller görevini icra ederken yeni gizemlerle de karşılaşır ve durumun aslında bir kayıp vakasından çok öte, tüm insanlığı ilgilendiren bir olay olduğunu görür.

James S.A. Corey’in roman serisinden uyarlama olan The Expanse dizisi izlemeye değer, zekice kurgulanmış ve özgün bir dizi. Son yıllarda yayınlanmış en iyi bilim kurgu dizilerinden biri olarak da gösterilen bu diziyi en iyi yabancı diziler listenize dahil etmeyi ihmal etmeyin sakın.

Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 46