The Crown dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2016)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4

İlk Sezon Tarihi: 2016
Oyuncular: 
Claire Foy (Queen Elizabeth II) / Matt Smith (Philip, Duke of Edinburgh) / Victoria Hamilton ( the Queen Mother ) / Vanessa Kirby (Princess Margaret) / Pip Torrens (Tommy Lascelles) / Will Keen (Michael Adeane)

Yabancı dizi önerileri listesinde yer vermek istediğim bir diğer yapım ise The Crown. Netflix’in yapımını üstlendiği, izlenmesi gereken yabancı diziler arasında yer aldığını düşündüpüm, en iyi yabancı diziler arasında yer alan bir diğer yapım ise The Crown.

The Crown ana hatları ile 2. dünya savaşı sonrası savaştan yeni çıkan İngiltere’nin Buckingam Sarayı’nda yaşanan entrikaları, aşkları, ingilitere’nin siyasi hayatına ve geleceğine yön veren olayları işliyor. Bunların içinde Kraliçe II. Elizabeth’in yaşadığı olaylar da var. Netflix’in ciddi bütçler ayırdığı dizinin biyografik bir yapısı da mevcut ve olayların geçtiği dönem mükemmel bir şekilde yansıtılmış.

Eğer tarihi diziler seviyorsanız, son dönemlerde en popüler yabancı diziler arasında yer alan The Crown, en iyi tarihi yabancı diziler listesinde ilk 5’e adını yazdıracak kalitede.

Genre
Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 40