The Blacklist dizi izle Tüm Sezon bölümler Full Hd izle (2013)

IMBD Puanı: 8.1 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 7
Yayın Tarihi: 2013 –

Oyuncular: Megan Boone (Elizabeth Keen) / James Spader (Raymond Red Reddington) / Diego Klattenhoff (Donald Ressler) / Harry Lennix (Harold Cooper)/ Hisham Tawfiq (Dembe Zuma) / Amir Arison (Aram Mojtabai) / Ryan Eggold (Tom Keen) / Mozhan Marnò (Samar Navabi)

En iyi yabancı diziler listemiz içerisinde yer alan ve yayınlanmaya başladığı günden bu güne kadar kayda değer bir popülerlik yakalamayı başaran bir diğer dizi de the Blacklist.

NBC’de yayınlanan ve kategorik olarak bir dram – polisiye dizisi olan The Blacklist, sürükleyici bir hikayeye sahip. Ülkemizde de hatırı sayılır bir ilgi görmeyi başaran bu dizinin konusu ise şöyle; zeki ve kurnaz biri olan ve eskiden ABD Donanmasında görev yapan “Red” lakaplı Reddington, yüksek profilli bir suçluya dönüşmüş ve en çok aranan suçlular içerisinde ilk 10’a girmiştir.

Polisten kaçmaktan ve saklanmaktan yorulan Red artık teslim olmaya karar verir ve gönüllü olarak  FBI’ya teslim olur. Red teslim olduktan sonra kafasındaki planı uygulamaya koyar. Suç dünyasında bilgi toplama konusunda da oldukça kabiliyetli olan Red,  FBI’ya bir öneriyle gelir; kendisi aleyhindeki tüm suçların düşürülmesi karşılığında, yıllarca süren bir çalışma sonucunda topladığı ve dünyadaki en tehlikeli suçluların isimlerini içeren listeyi FBI’ya vermek. Bu suçlularla ilgili yapılacak operasyonlarda Elizabeth Keen adlı FBI ajanı ile birlikte çalışmayı da şart koşan Red’in hikayesi izleyicisini etkileyici bir maceraya sürüklüyor.

Şuana kadar 5 sezonu yayınlanmış olan ve kendine has bir hikaye ile izleyici karşısına çıkan The Blacklist dizisini de izlenmesi gereken yabancı diziler listenize eklemenizi öneririm.

Seasons 0 / 7
Episodes 0 / 135