The Big Bang Theory dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full Hd izle (2007)

IMBD Puanı: 8.2 
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 11
Yayın Tarihi: 2007 – 2019

Oyuncular: Johnny Galecki (Leonard Hofstadler) / Jim Parsons (Sheldon Cooper)/ Kaley Cuoco (Penny) / Simon Helberg (Howard Wolowitz) / Kunal Nayyar (Raj Koothrapalli) /Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowski) / Mayim Bialik (Amy Farrah Fowler)

Komedi türünde gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizilerden bir diğeri de The Big Bang Theory. Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan ve ülkemizde de önemli derecede bir izleyici kitlesine sahip olan bu dizi, Leonard Hofstadler, Sheldon Cooper,  Howard Wolowitz ve Rajesh Koothrappali adlı dört bilim adamının hikayelerini temel alıyor.

Kaliforniya’da Cal Tech’te çalışan ve çok yakın arkadaş olan Leonard, Sheldon, Howard ve Rajesh’in hem iş hayatlarında, hem de kişisel hayatlarındaki ilişkileri komik bir dille anlatılıyor.

Diğer birçok Amerikan komedi dizisinin aksine, The Big Bang Theory dizisinde argo, küfür vs. gibi unsurlara sık bir şekilde rastlamak pek mümkün değil. Dizi kısa bölümlerden oluşuyor ve istisnasız tüm bölümler izleyicileri güldürecek ve eğlendirecek nitelikte.

Bu diziyi farklı kılan bir diğer unsur da, senaryonun odağındaki karakterlerin çok rastlanılagelen tiplemelerden değil de, fizikçi, astrofizikçi ve mühendis gibi bilim insanları arasından seçmiş olması. İzleyiciye hikayesini farklı bir bakış açısından eğlendirerek sunan bu diziyi de kesinlikle izleyin derim.

 

Genre
Seasons 0 / 12
Episodes 0 / 281