Supernatural dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 15
Yayın Tarihi: 2005 – 

Oyuncular: Jared Padalecki  (Sam Winchester) / Jensen Ackles (Dean Winchester)/ Misha Collins (Castiel) / Mark Sheppard (Crowley) / Jim Beaver (Bobby Singer) / Samantha Smith (Marry Winchester) / Mark Pellegrino (Lucifer)

Son birkaç yılda yayınlanan diziler yerine, biraz daha geçmişe 2000’li yılların başlarında yayınlanan dizileri izlemeye eğilimliyseniz, bu anlamda size önerebileceğimiz bir diğer dizi de Supernatural.

Tüm zamanların en iyi yabancı dizilerden biri olan bu dizi Wenchester kardeşlerin – Sam ve Dean’in – hikayesine odaklanıyor.

Dizide, Sam ve Dean kardeşler, anneleri doğa üstü bir şeytan tarafından öldürüldükten 22 yıl sonra bir seyahate çıkıyorlar. Kaybolan babalarını bulmak için çıktıkları bu yolculuk sırasında farklı doğa üstü varlıklarla da savaşan Winchester kardeşler, en nihayetinde babalarını buluyor.

Babalarını bulduktan sonra, annelerinin bir şeytan tarafından öldürüldüğünü öğrenen kardeşler annelerinin intikamını almak için bu şeytanın izini sürmeye ve onu bulmaya çalışıyorlar.

Supernatural dizisi özellikle ilk başlardaki sezonlarıyla soluksuz bir heyecan yaşatıyor. Korku  – fantastik dizi türünde yayınlanmış en iyi Amerikan dizilerinden biri olan bu dizi de izleyin derim.

Seasons 0 / 15
Episodes 0 / 315