Stranger Things dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2016)

IMBD Puanı: 8.9
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

İlk Sezon Tarihi: 2016
Oyuncular: Winona Ryder (Joyce Byers) / David Harbour (Jim Hopper) / Finn Wolfhard (Mike Wheeler) / Millie Bobby Brown (Eleven) / Gaten Matarazzo (Dustin Henderson) / Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair) / Natalia Dyer (Nancy Wheeler) / Charlie Heaton (Jonathan Byers) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En iyi yabancı diziler listesinde sırada Stranger Things var. Peki puanı ile IMDB en iyi yabancı diziler arasında yer alan bu dizi gerçekten aldığı puanın hakkını veriyor mu ve izlenmeye değer mi ?

Kesinlikle izlemeye değer!

Çocukların ana karakter olduğu cazibe dolu bir gösteri. Biliyorum, çocukların ana karakter olduğu bir dizi ne kadar iyi olabilir ki ya da nasıl bana hitap edebilir ki dediğinizi duyar gibiyim.

Ancak inanın bana zannetiğiniz gibi değil. Her ne kadar çocuklar ana karakter olsa da, dizi de derinlemesine işlnen çok güzel fantastik bir kurgu var.

İzlemeye başladıktan sonra, bağlanacağınızı garanti ederim.  Konusu ise şu şekilde;

Herkesin herkesi tanıdığı küçük bir kasabada, bir çocuğun kaybolması ile sonuçlanan tuhaf bir olay olur ve bunun araştırılması sonucu olaylar zinciri başlar. Araştırma derinleştikçe karanlık devlet kurumları ve kötücül doğaüstü güçler ile karşılaşan yerli halk, gözle görülenin ötesinde çok daha gizli şeylerin döndüğünü anlamaya başlar.

Seasons 4 / 3
Episodes 26 / 26