Sense 8 dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2015)

IMBD Puanı: 8.4 
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 2

Sezon Tarihleri: 2015 - 2018
Oyuncular: Doona Bae (Sun Bak) / Jamie Clayton (Nomi Marks) / Tina Desai (Kala Dandekar) / Tuppence Middleton (Riley Blue) / Max Riemelt (Wolfgang Bogdanow) / Miguel Ángel Silvestre (Lito Rodriguez) / Brian J. Smith (Will Gorski) / Freema Agyeman  (Amanita Caplan) … (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri listesinde yer vermek istediğim bir diğer yapım ise en iyi bilim kurgu dizileri arasında yer alan Sense 8

Konusu ise şöyle;

Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan 8 insan birbirleri ile aniden birbirlerinin gördüklerini, psikolojilerini ve hislerini yaşamaya başlar. Tabii  birbirleriyle iletişim kurabilmeyi de keşfederler ve birbirlerinin deneyimler de yaşamaya hatta uzmanlıklarını dahi paylaşmaya başlarlar. 8 ayrı katakter de ayrı bir dizi olacak kalitede özel, derinlemesine bir hkiyaye ve kültüre sahip.

Sense8 insanları kötü adamlarla karşılaştıklarında birbirlerini hissedebilir, birbirleriyle konuşabilir, birbirlerinin becerilerini biliyor olabilir. Bedenlerinden bile çıkabilir ve bağlantıda olduklar diğer karakterlerden birinin bedenine girebilirler.

Eğer ilgili alanınız daha çok bilim kurgu ise en iyi yabancı diziler arasında yer alan Sense 8’e mutlaka bir göz atın derim.

Seasons 0 / 2
Episodes 0 / 24