Sacred Games dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2018)

IMBD Puanı: 8.9
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 2
Yayın Tarihi: 2018 –

Oyuncular: Saif Ali Khan ( Inspector Sartaj Singh) / Nawazuddin Siddiqui (Ganesh Gaitonder) / Radhika Apte (Anjali Mathur) / Neeraj Kabi (Parulkar)/ Jitendra Joshi (Konstable Katekar / Shalini Vatsa (Kanta Bai) Elnaaz Norouzi (Zoya) / Rajshri Deshpande (Subhadra) / Saurabh Sachdeva (Sulaiman Isa)

Özellikle son yıllarda yayınlanan en iyi ve en popüler yabancı dizilerden birini izlemek isteyen biri için izlenilebilecek diziler arasında Sacred Games de yer alıyor. 2018 yılı ortalarında yayınlanmaya başlayan ve en iyi Netflix dizilerinden biri olan Sacred Games dizisi aynı zamanda Netflix platformunun da ilk Hint dizisi olarak öne çıkıyor.

Sürükleyici bir hikaye örgüsüne sahip olan Sacred Games dizinin konusu da oldukça ilgi çekici. Dizinin konusu şöyle; Mumbai’de görev yapan tecrübeli bir polis memuru olan Sartaj Singh, bir gün isimsiz bir telefon alır. Telefondaki ses bütün şehrin  havaya uçacağını ve şehri kurtarmak için 25 günü olduğunu söyleyen bir suçludur. Beklenmedik bir anda gelen bu telefon, Singh’e aynı zamanda çok uzun yıllardır kayıp olan mafya babası Ganesh Gaitonde’yi de yakalama fırsatını beraberinde getirecektir.

Sartaj Singh tereddüt etmeden, polislik kariyerini de tehlikeye atacak bu serüvene sürüklenecek ve Hindistan’ın yozlaşmış idari yapısı içerisinde klasik bir polis-gangster mücadelesine girişecektir.

Son zamanlarda yayınlanan en iyi aksiyon dizilerinden biri olan Sacred Games bir roman uyarlaması aslında. Acımasız mafya patronları, yozlaşmış polisler, sokaklarda çalışan gölge istihbarat görevlilerine sıkça atıf yapan bu dizi aslında Vikram Chandra’nın 2006 yılında basılan ve Hindistan’ın yer altı dünyasına atıfta bulunan bir romanından uyarlama.

Her ne kadar beklendiği kadar ses getirmiş olmasa da, Sacred Games dizisi genel itibariyle gayet başarılı bir yapım.

Seasons 0 / 2
Episodes 0 / 16