Prison Break dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.4
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 6

Sezon Tarihleri: 2005 - 2017
Oyuncular: Dominic Purcell (Lincoln Burrows) / Wentworth Miller (Michael Scofield) / Amaury Nolasco (Fernando Sucre) / Robert Knepper (Theodore ‘T-Bag’ Bagwell) / Sarah Wayne Callies (Dr. Sara Tancredi) / Wade Williams   (Brad Bellick) … / (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri listesinde yer alan en iyi yabancı dizilerden bir diğeri ise, en çok izlenen yabancı diziler arasında da yer alan Prison Break. Konusu ise şu şekilde;

Lincoln Burrows işlemediği bir cinayet nedeniyle hüküm giymiş ve Fox River Cezaevi’nde infaz edilmesini bekliyor. Michael Schofield, tek kardeşi ise onu dışarı çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hatta Michael kardeşiyle aynı hapishaneye girmesini sağlayacak bir suça kasıtlı olarak sebep oluyor ve kardeşi ile aynı hapishaneye girerek kaçış planını içeriden uygulamaya sokmayı planlıyor.

Eğer bu tarz hapishane ve akıl oyunları içeren diziler hoşunuza gidiyorsa, Türkiye’de de en çok izlenen yabancı diziler arasında yer alan Prison Break’e mutlaka bir şans vermenizi öneririm.

Seasons 0 / 6
Episodes 0 / 91