Ozark dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.4 
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yayın Tarihi: 2017 – 

Oyuncular: Jason Bateman (Martin “Marty” Byrde) /  Laura Linney (Wendy Byrde)/ Sofia Hublitz(Charlotte Byrde) / Skylar Gaertner (Jonah Byrde) / Julia Garner (Ruth Langmore) / Jason Butler Harner(Roy Petty) / Peter Mullan (Jacob Snell)

Son yılların en iyi yabancı dizilerinden biri de Ozark. Farklı otoritelerce yapılan bazı değerlendirmelerde en iyi Netflix dizilerinden biri olarak da gösterilen bu dizinin şuana kadar 20 bölümü yayınlandı.

Dizinin konusu ise şöyle; Byrdes ailesi kendi halinde yaşayan bir ailedir; ta ki aile reisi olan Marty’nin başı bir uyuşturucu baronu ile derde girene kadar. Byrdres ailesi, karşılaştıkları sorunu çözmek ve Ozark’a taşınmak zorunda kalır. Ancak, burada hayatlarına sorunsuz bir şekilde devam etmeyi ümit eden ailenin başı beladan öyle kolay kolay kurtulmayacaktır.

Birçok eleştirmen tarafından the Breaking Bad dizisine de benzetilen bu dizi akıcı, gerçekçi ve kendine has kurgusal özelliklere sahip. Dolayısıyla, bu dizi de en güzel yabancı diziler listesinde olmayı hak ediyor kesinlikle.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 30