Orange Is The New Black dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full Hd izle (2013)

IMBD Puanı: 8.1
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 7

Yayım Tarihi: 2013 –
Oyuncular: Piper Chapman (Taylor Schilling) / Suzanne ‘Crazy Eyes’ Warren (Uzo Aduba) / Tasha ‘Taystee’ Jefferson (Danielle Brooks)  / Gloria Mendoza (Selenis Leyva) / Joe Caputo (Nick Sandow) / Sam Healy (Michael Harney)

Dizi, Piper Chapman’ın maceracı gençliğinde yaptığı bir hata yüzünden hapse düşmesi ve bu içinde bulunduğu tamamen farklı yeni dünyada tutunma çabasını konu alıyor.

Dizi flashback’lerle dolu. Tek bir mekana hapsolmuş değil aslında. Bir yandan Piper Chapman’ın suçlu geçmişine giderken, diğer yandan nişanlısıyla ilişkisine veya nasıl hapishaneye düştüğü hikayesi veriliyor izleyiciye.

Dizinin yan karakterleri ise çekilse başka dizilere konu olabilecek türden, kendilerine has üslupları ile dikkat çekiyor. Normalde komedi türünde olan bu yabancı dizi, içerisinde dram da barındırıyor.

Eğer komedi-dram türünde yabancı dizi önerileri bakıyorsanız, Orange is the new black’e mutlaka bir göz atın derim. Aldığı puan kesinlikle izlenecek yabancı diziler arasında olduğunu kanıtlar nitelikte.

Seasons 0 / 7
Episodes 0 / 91