Narcos dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2015)

IMBD Puanı: 8.8
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

Yayın Tarihi: 2015 - 2017
Oyuncular: Pedro Pascal (Javier Peña) / Wagner Moura (Pablo Escobar) / Boyd Holbrook (Steve Murphy) / Alberto Ammann (Pacho Herrera) / Paulina Gaitan (Tata Escobar) /  ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri listesinde yer alan bir diğer baş yapıt ise Narcos Konusu bakımından ise, dünyanın en zengin uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın ABD hükümetinin, Kolumbiya Hükümetinin ve Escobar’ın bakış açılarından öyküsünü anlatıyor.

Tabii bunun yanında Pablo Escobar’ın evlilik ve evlilik dışı aşk hayatını anlatıyor. Size şunu net bir şekilde söyleyebilirim ki, en iyi yabancı diziler arasında şuç dizileri kategorisinde izlediğim en iyi yapımlardan birisi. Dizide yer alan tüm aktörler resmen bu roller için doğmuş gibiler.

Dizide,Escoar’ın tutkuları, egoist doğası ve Kolombiya’daki binlerce fakir insanın ölümüne neden olan eylemlerinin nedenleri belgeleniyor.

Narcos tamamen gerçek olaylara dayanıyor ve ara ara Escobar’ın gerçek arşiv görüntüleri de izleyiciye veriliyor. Dünyann en iyi dizileri arasında yer alan, aldığı puan ile de imdb en iyi diziler sıralamasında en üstlerde yer alan Narcos’u eğer tarih, aksiyon ve suç dizileri ilginizi çekiyor ise, kaçırmayın derim.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 30