Mr. Robot dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2015)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Evet.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4

İlk Sezon Tarihi: 2015
Oyuncular: Rami Malek (Elliot Anderson) / Carly Chaikin (Darlene) / Portia Doubleday (Angela Moss) / Martin Wallström (Tyrell Wellick) / Christian Slater (Mr.Robot) / Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick) / Michael Cristofer (Phillip Price) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Gelmiş geçmiş en iyi yabancı diziler arasında yine kendimin de her saniyesinden zevk aldığım dizilerden bir diğer ise Mr. Robot. Gerçekten izlenecek en iyi yabancı diziler arasında mı ? Verdiğim vakte değer mi diye soruyorsanız, cevabım kesinlikle evet !

Mr. Robot Dramayı mükemmel bir gerilim karışımı ile harmanlayan bir bilimkurgu şovu. Teknolojiye hayran insanlar için kaçırılmaması gereken bir yapıt. Eğer sadece bir kaç bölümünü izleyip, diziyi izlemeyi bıraktıysanız inanın bana kaybettiğiniz çok şey var demektir.

Tabii Mr. Robot sadece en iyi bilim kurgu dizileri arasında gösterilirken aynı zamanda gerilim ve dram konularında da bir o kadar iddialı bir seri.

İngiliz dilinde “blow your mind” kelimesinin tam anlamıyla hakkını veren, akıl tutulması yataşabilecek türden, oyunculuk, senaryo, dizinin ilerleyişi gibi her şey bu epik gerilim dizisini için resmen senkronize edilmiş. Yabancı dizi önerileri listesinde kesinlikle en iyi diziler arasında yer alan ve mutlaka izlemenizi önerdiğim bir dizi Mr. Robot.

Seasons 3 / 4
Episodes 32 / 44