Modern Family dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2009)

IMBD Puanı: 8.4
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 11
Yayın Tarihi: 2009 –

Oyuncular: Ed O’Neill (Jay Pritchett) / Sofía Vergara (Gloria Delgado Pritchett) /Julie Bowen (Claire Dunphy) / Ty Burrell (Phil Dunphy)/ Jesse Tyler Ferguson (Mitchell Pritchett) / Eric Stonestreet(Cameron Tucker) / Rico Rodriguez (Manny Delgado) / Nolan Gould (Luke Dunphy)

Modern Family dizisi de komedi – romantizm türünde son yıllarda yayınlanan ve gerek IMDB, gerekse diğer platformlarda oldukça fazla ilgi gören en iyi yabancı dizilerden biri. Ülkemizde de ilgi görmeyi başaran bu dizi aile hayatını sıradışı ve komik bir biçimde anlatıyor.

Dizide, ebeveyn rolünü üstlenen Phil  ve Claire, üç çocuğu ile birlikte dürüst ve açık bir ilişki kurma gayreti içerisindeler, ancak birbirinden haşarı çocukları yüzünden bu amaca ulaşmak hiç de kolay olmuyor.

Dizinin kurgusu içerisinde önemli rol oynayan diğer karakterler arasında Claire’in babası Jay ve onun Latin karısı Gloria da yer alıyor.

Modern Family dizisini ayırt edici kılan en önemli unsur başta da bahsettiğim üzere, aile hayatının katıksız ve dürüst bir biçimde yansıtılma çabası. Her ne kadar dizinin kurgusunda yer alan bazı olguları benimsememe ihtimaliniz bulunsa da, genel hatlarıyla bu diziden de hoşlanacağınızı düşünüyorum.

Genre
Seasons 0 / 11
Episodes 0 / 234