Mindhunter dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.6 
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 2

İlk Sezon Tarihi: 2017
Oyuncular:
 Jonathan Groff (Holden Ford) / Holt McCallany (Bill Tench) / Hannah Gross (Debbie Mitford) / Sonny Valicenti (ADT Serviceman) / Anna Torv (Wendy Carr) / Cotter Smith (Unit Chief Shepard)

Yabancı dizi önerileri listesinde yer alan, psikolojik türde bir diğer yabancı dizi ise Mindhuner. Konusu ise şu şekilde: Holden Ford FBI ile birlikte çalışan ve aynı zamanda eğitim veren dinamik, oldukça akıllı ve aklı ile fark yaratan bir kişidir. Görev aldığı bir vakada gerçekleşen bir olay Holden’ı derinden sarsar ve suçlulara, neden suç işlediklerine veya nasıl suçlu olduklarına, suçlu olmaya onları neyin ittiğini anlamak için farklı bir pencereden bakılması gerektiğini düşünür ve bunun üzerine harekete geçer.

Yanına Amerika’nın en ünlü davranış bilimcisi olan Bill Tench’i de alır ve ünlü katillerle tek tek görüşmeye başlar. Bu görüşmeler bir sorgulamadan ziyade, röportaj gibi yapılır ve hatta arkadaş olunmaya çalışılır ki katilletle empati yapılıp, onları suça neyin ittiği araştırmaya başlanır.

Holden’ın hedeflediği ise suçlu piskolojisini derinlemesine inceleyip, anlamaktır. Böylece ileride ortaya çıkabilecek potansiyel cinayletlerin, suçluların önüne geçebileceğini düşünmektedir.

Gerçekten akıl dolu, ezber bozan ve beyin yakan cinsten bir yapım olmuş Mindhunter. Eğer bu tür yapımlar hoşunuza gidiyorsa, en iyi psikolojik yabancı diziler arasnda yer alan Mindhuner’a mutlaka bir göz atın derim.

Seasons 0 / 2
Episodes 0 / 18