Louie dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2010)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Hayır 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 5
Yayın Tarihi: 2010 – 2015 

Oyuncular: Louis C.K. (Louie) / Hadley Delany (Lilly)/ Ursula Parker (Jane) / Pamela Adlon (Pamela) / Steve Fabricant (Outside Steve) / Susan Kelechi Watson (Janet) / Nick Di Paolo (Nick) / Todd Barry(Nick)

En iyi yabancı dizilerden bir diğeri ise Louie. 2015 yılında son sezonu yayınlanan bu dizinin baş rolünde Louis C.K. ve Hadley Delany var. Aynı zamanda dizinin yaratıcısı, senaristi ve yönetmeni olan Louis C.K, dizide kendi hayatını kurgulayarak anlatıyor ve Louie adlı bir komedyen rolünü üstleniyor.

Dizinin ana karakteri Louie, eşinden boşanmış ve iki çocuğu olan bir babadır. New York City’de bir yandan a stand-up gösterileri yürüten, bir yandan da iki çocuğunu yetiştirmeye çalışan Louie, tüm bunların yanında bir de kendi özel hayatını yürütmeye çalışır.

Dizi ilerledikçe farklı karakterle tanışan Louie, her şeye rağmen gündelik hayatında mizah anlayışını kaybetmez ve tekrar aşık olmak için çaba gösterir.

Diğer komedi dizilerinden önemli ölçüde ayrılan Louie, sizlere bir melankoli havası yaşatabiliyor. Dizi, absürt komedi olmaktan çok öte bir dizi ve izleyicisine samimi bir eğlence imkanı sunuyor. Özgün bir komedi dizisi arıyorsanız bu diziyi izleme listenize alın derim.

Genre
Seasons 0 / 5
Episodes 0 / 61