Legion dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.3
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

İlk Sezon Tarihi: 2017
Oyuncular: Dan Stevens (David Haller) / Rachel Keller (Syd Barrett) / Amber Midthunder (Kerry Loudermilk) / Aubrey Plaza (Lenny Busker) / Bill Irwin (Cary Loudermilk) / Jeremie Harris (Ptonomy Wallace) / Jean Smart (Dr. Melanie Bird) / Katie Aselton (Amy Haller) / Mackenzie Gray (The Eye)

En iyi yabancı diziler listesinde yer vermek istediğim bir diğer fantastik yapım ise Legion. Marvel çizgi roman uyarlamalarının bir yenisi Legion.

Dizi ana hatları ile David Haller’in X-Men evreninde yer alan diğer mutanlarla birlikte hayatta kalma mücadelesi konu almakta. David Haller, yani Legion aynı zamanda bir şizofreni hastasıdır. Kendi içinde de kişiliği altında çok farklı özellikleri vardır. Aynı zamanda da X-Men camiasının en güçlü mutantlarından biridir.

Legion başlarda yavaş ilerleyen bir yapım. Dolayısı ile 1 – 2 bölüm izleyerek diziznin kesinlikle izlenmesi gereken yabancı diziler arasında yer alıp, almadığına karar vermeyin. Çünkü dizi ilerleyen bölümlerde hızlanıyor ve çok güzel açılıyor.

Eğer Arrow ya da The Flash gibi yabancı diziler ilgi alanınıza giriyorsa, Legion’u da yabancı dizi tavsiyeleri listenize mutlaka yazın derim.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 27