La Casa De Papel dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.6
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yayın Tarihi: 2017 –

Oyuncular: Úrsula Corberó (Tokio) / Itziar Ituño (Raquel Murillo) / Álvaro Morte (El Profesor) / Alba Flores (Nairobi)/ Miguel Herrán (Rio) / Jaime Lorente (Denver) / Esther Acebo (Monica Gaztambide) / Paco Tous ( Moscu) / Pedro Alonso (Berlin) / Enrique Arce (Arturo Roman) / María Pedraza (Alison Parker)

En iyi yabancı diziler listemizde yerini alan ve özellikle senaryo kurgusu ile son yılların en popüler dizilerinden olmayı başaran bir diğer dizi de Le Casa De Papel. Netflix’te yayınlanan bir İspanyol dizisi olan ve oldukça özgün bir hikayeye dayanan bu La Casa De Papel sürükleyicilik açısından da kusursuz bir dizi.

Bir hırsızlık hikayesini konu edinen bu dizi her biri birbirinden ilginç ve becerikli soygunculardan oluşan bir grubun 2.4 milyon Avroyu çalmak için giriştikleri maceraya dayanıyor.

Bir darphaneyi soymayı amaç edinen bu soyguncular arasında  takımın beyni olan Profesör ile Moscow, Oslo, Nairobi, Berlin, Tokyo ve Rio gibi başkent isimlerini kod adı olarak kullanan karakterler yer alıyor.

Senaryo ilk bakışta basit bir soygun hikayesine dayanıyor gibi görünse de, aslında hiç de öyle değil. Diziyi izledikçe, Profesör tarafından şekillendirilen soygun planının oldukça detaylı ve etkileyici olduğunu görebiliyorsunuz.

La Casa De Papel dizisinin neredeyse her bölümü heyecan verici ve merakınızı cezbederek sizi diğer işlerinizden alıkoyacak bir kalitede. Bu dizinin kurgusundaki bazı unsurlarının, Tarantino’nun Rezervuar Köpekleri filmindeki unsurlar ile benzeştiğini düşünenler bile var.

Tehlikeli bir şekilde bağımlılık yaratabilecek bu diziyi de severek izleyeceğinizi ve son yılların en iyi dizilerinden biri olduğu fikrine katılacağınızı düşünüyorum.

Seasons 3 / 3
Episodes 30 / 27