Jessica Jones dizi izle Tüm Sezon bölümler Full Hd izle (2015)

IMBD Puanı: 8.0 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3
Yayın Tarihi: 2015 - 2019

Oyuncular: Krysten Ritter (Jessica Jones) / Rachael Taylor (Trish Walker) / Eka Darville (Malcolm Ducasse) / Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) / David Tennant (Kilgrave) / Janet McTeer (Alissa Jones) / J.R. Ramirez (Oscar Arocho) / Wil Traval (Will Simpson) / Leah Gibson (Inez Green)

En iyi yabancı diziler listesine dahil edebileceğimiz bir sonraki dizimiz Jessica Jones. 2015 yılında yayın hayatına başlayan ve halen devam eden bu dizi bir Marvel canlandırması. Bu dizi aynı zamanda en iyi Netflix dizilerinden de bir olarak gösteriliyor.

Dizi, süper kahraman kariyerinin trajik bir şekilde sonlanması neticesinde yeni bir hayat kurmaya çalışan Jessica Jones’un yaşadıklarını konu alıyor. Dizide, özel araştırmacı olarak çalışmaya başlayan Jones, özel kabiliyetlerini de sergileyerek New York City’deki davaları çözmeye çalışıyor. Dizinin konusu işlenirken, sadece ana karakter değil, aynı zamanda yan karakterler de önemli ölçüde odak noktası haline gelebiliyor.

Her ne kadar bazı izleyiciler bu diziyi normalden fazla durağan bulsa da, Jessica Jones dizisini benzerlerinden ayırt eden birçok özelliği var ve bu dizi de izlenmesi gereken diziler listesinde olmayı kesinlikle hak ediyor.

Özellikle, bir Marvel hayranıysanız bu diziyi beğeneceğinizi umuyorum. İzleyici yorumlarını da göz önünde bulundurarak birinci sezona hayran kalacağınızı  düşünüyorum.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 39