It’s Always Sunny in Philadelphia dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 14
Yayın Tarihi: 2005 –

Oyuncular: Charlie Day (Charlie Kelly) / Glenn Howerton (Dennis Reynolds) / Rob McElhenney (Mac) / Kaitlin Olson (Dee Reynolds) / Danny DeVito (Frank Reynolds) / Mary Elizabeth Ellis (Waitress) / David Hornsby (Cricket)

Komedi dalında en çok izlenen yabancı dizilerden arayanlardansanız It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi tam da size göre. Klasik Amerikan komedi dizilerinden de izler taşıyan bu dizi 12 sezonluk bir yayın geçmişine sahip.

Halihazırda 13.sezonu yayınlanmakta olan dizinin konusu temel olarak, birbirinden egoist ve kibirli beş arkadaşın Philadelphia’da bir bar işletmeleri etrafında dönüyor. Dizide, kendi yollarını bulmaya ve sorunlarını çözmeye çalışan bu beş arkadaşın başı sürekli olarak başka başka belalara bulaşıyor.  Amerikan kültürünü de yansıtmakta oldukça başarılı olan bu dizi de en iyi Amerikan dizi önerileri arasında göz önüne çıkıyor.

Absürt komedi sevenlerin de sıkı sıkıya takip ettiği bu dizi toplumsal bir çok konuyu da işlemekten geri kalmıyor. Argo ifadelerin de yoğun bir şekilde kullanıldığı It’s Always Sunny in Philadelphia dizisi bir aile dizisi değil de, daha çok absürt komedi türünde nitelendirilebilecek bir dizi. Eğer, duygusallıktan uzak ve salt komedi barındıran bir dizi arayışındaysanız bu diziyi de seveceğinizi düşünüyorum.

Genre
Seasons 0 / 14
Episodes 0 / 153