How I Met Your Mother dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.3
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 9

Yayın Tarihi: 2005 – 2014
Oyuncular: Josh Radnor (Ted Mosby) / Jason Segel (Marshall Eriksen) / Cobie Smulders (Robin Scherbatsky) / Neil Patrick Harris (Barney Stinson) / Alyson Hannigan (Lily Aldrin)… / (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Eminim ki daha önce yabancı dizi önerisi aradığınızda veya çevrenize sorduğunuzda How I Met Your Mother ismini duymuşsunuzdur. Sebebi ise dünya çapında en çok izlenen yabancı diziler arasında ilk sıralarda yer alması.

Keza bu kadar çok izlenmesi de oldukça kaliteli bir yapım olduğunun direkt göstergesi diye düşünüyorum. Ancak yine de gerçekten izlenebilecek en iyi yabancı diziler arasında mı diye soruyorsanız, cevabım kesinlikle evet.

Bu evetin detaylı açıklaması sayfalarca sürebilir. ancak olabildiğince kısa açıklamaya çalışacağım. Bu şovu mükemmel yapan şey, herkes için bir şey sunmasıdır. Gerilim, drama, romantizm, yaratıcılık ve özellikle de komedi!

En iyi yabancı komedi dizileri arasında başı çeken bu yapım, eğer izlemediyseniz ve komedi dizilerini seviyorsanız sizin için biçilmiş kaftan diye düşünüyorum.

Genre
Seasons 0 / 9
Episodes 0 / 208