House of Cards dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2013)

IMBD Puanı: 8.8
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 6

Sezon Tarihleri: 2013 - 2018
Oyuncular: Kevin Spacey (Francis Underwood) / Robin Wright (Claire Underwood) / Michael Kelly (Doug Stamper) / Derek Cecil (Seth Grayson) / Nathan Darrow (Edward Meechum) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Son zamanların en iyi yabancı dizileri arasında yer alan bir diğer baş yapıt ise House of Cards. Eğer bu diziyi tek kelimeyle tarif etmek zorunda kalsaydım, kullandığım kelime “muazzam” olurdu.

House of Cards bir politikacının hayatını anlatan ve Amerika Birleşik Devletleri Başkanı haline gelmek için yavaş yavaş yükselişe dayalı bir seridir. Hikayenin odak noktası “Acımasız Pragmatizm” dir ve bize istediği şeyi elde etmek için insanın acımasız olması gerektiği gerçeğini anlatır.

Bu serinin ana karakterlerinden biri olan Frank Underwood’un dizide de aktardığı gibi, “Yemek zincirinin tepesine tırmananlarımız için hiçbir merhamet söz konusu olamaz” diyor. HUNT veya BE HUNTED ( Avla ya da avlan ) Hayatta kalabilmek için etçil canlılar gibi acımasız olmanın doğanın temel ilkesi olduğunu savunuyor ve bunu düşünce yapısına tamamen işlemiş bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı zamanda, Frank ve eşi Claire Underwood’un güç arayışı için birbirlerini destekleyen ilişkisini de odaklıyor. İhanet, yolsuzluk, politik entrikalar ve aldatmacayla dolu bir Siyasi Drama.

Puanı ile de IMDB en iyi diziler arasında yer alan bu Netflix yapımı dizi eğer kategorisi ile ilgilizi çekiyorsa, kesinlikle zamanınıza değecek güzellikte.

Genre
Seasons 0 / 6
Episodes 0 / 73