House dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2004)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 8

Yayın Tarihi: 2004 – 2012
Oyuncular: Hugh Laurie (Dr. Gregory House) / Omar Epps (Dr. Eric Foreman) / Robert Sean Leonard (Dr. James Wilson) / Jesse Spencer (Dr. Robert Chase) / Lisa Edelstein (Dr. Lisa Cuddy) / Jennifer Morrison (Dr. Allison Cameron) / Peter Jacobson (Dr. Chris Taub) / Olivia Wilde   (Dr. Remy ‘Thirteen’ Hadley)

Yabancı dizi önerileri listesinde  en iyi yabancı diziler arasında yer alan bir diğer seri ise House. Sağ bacağına sakat olan ve dolayısıyla ağrı kesici bağımlılığı bulunan inanılmaz derecede akıllı ve antisosyal olan dizinin ana karakteri Dr. Gregory House’a odaklanan bir dizi.

Dr House uzman hekimlerden oluşan ekibi ile birlikte tuhaf ve çözüm bulunması nerede ise imkansız olan davaları, hastalıkları çözü buluyor ve bu dizi de bunun hikayesini ve aynı zamanda Dr. House’ın özel hayatını anlatıyor.

Gregory House’un karakteri duygusal durumlarda dahi alaycılığını koruyan bir kişilik. Dizideki bazı diyaloglar çok iyi yazılmış ve olanları duymak istemediğinizde bile gerçeği söylüyor.

Kesinlikle mükemmel bir dizi serisi. Dizide hayat hakkında bu dünyadaki yıllarınızdan daha çok şey var demek gerçekten abartı olmaz diye düşünüyorum.

Genre
Seasons 0 / 8
Episodes 0 / 176