Hannibal dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2013)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Hayır 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

Yayın Tarihi: 2013 – 2015
Oyuncular: Hugh Dancy (Will Graham) / Mads Mikkelsen (Dr. Hannibal Lecter) / Caroline Dhavernas (Dr. Alana Bloom) / Laurence Fishburne (Jack Crawford) / Scott Thompson (Jimmy Price) / Aaron Abrams (Brian Zeller0)… / (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri listesinde en iyi yabancı diziler arasında yer alan ve final yapmış bir seri olan Hannibal var.

FBI Davranış bilimi dirimi başkanı Crawford, özel araştırmacı Will Graham’ı Maryland bölgesindeki çeşitli cinayet davalarını çözmeye yardım etmesi için işe dahil ediyor. Graham, bir katilin bakış açısını üstlenmenin yanı sıra onlarla empati kurma kabiliyete de sahiptir.

Bu yeteneği, hayat kurtarırken Graham’ı da rahatsız etmeye başlıyor. Hatta öyle ki bazı cinayetlerde Graham’ın korkulu zihni istemsiz bir şekilde gerçeği çarpıtılmasına yol açıyor. Jack, yaptığı iş ile başa çıkmasına yardımcı olmak amacıyla Will Graham’a bir psikiyatr atıyor.

Psikiyatrist ise, meslektaşları tarafından parlak zihni ile ve övgü dolu bir doktor olarak bilinen ancak aynı zamanda da son yıllarda en çok aranan seri katil The Chesapeake Ripper olarak bilinen Hannibal Lecter’dir.

Jack, Will ve Hannibal bir dostluk geliştirdikçe, Hannibal, Graham’ı kullanarak FBI’dan bilgi sızdırmaya ve FBI ile tehlikeli bir oyun oynamaya başlıyor.

Yine içerisinde polisiye bir hikaye ve aksiyon barındıran bu yabancı dizi izlenmesi gereken en iyi yabancı diziler arasında.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 39