Gomorra: La Serie dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2014)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Evet.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4

İlk Sezon Tarihi: 2014
Oyuncular: Marco D’Amore (Ciro di Marzio) / Fortunato Cerlino (Pietro Savastano) / Salvatore Esposito (Genny Savastano) / Fabio De Caro (Malammore) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En güzel yabancı diziler listesinde yer alan ve çok bilinmeyen yabancı dizilerden biri olan izlemekten çok büyük keyif alacağınız bir diğer seri ise Gomorrah: La Serie. Gomorrah, İtalyan yapımı  suç – drama türünde bir dizi. Roberto Saviano’nun Gomorrah adlı kitabından uyarlanan ve Matteo Garrone’un yönetmenliği ile diziye dönüştürülmüş.

Gomorra Napoli banliyölerinde organize suç örgütleri, uyuşturucu satıcıları ve sıradan insanlar arasındaki ilişkilere odaklanıyor.

Gomorrah, The Wire dizisine çok benzerlik gösteriyor yine sokak düzeyinde suç ve hiyerarşik örgütlenmeyi işleyen ve suçlular arasındaki dış ve iç güç mücadeleleri hakkında bir hikaye anlatan bir

Suç – mafya tarzı yabancı dizi önerileri arıyorsanız eğer, bu italyan yapımı dizi gerçekten sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim. Benim de bir oturuşta soluksuz izlediğim nadir dizilerden.

Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 48