Genius dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2017)

IMBD Puanı: 8.4 
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 3

İlk Sezon Tarihi: 2017
Oyuncular: Johnny Flynn (Genç Albert Einstein) / Geoffrey Rush (Albert Einstein) / Michael McElhatton (Dr. Philipp Lenard) /  Samantha Colley (Mileva Maric) / Ralph Brown (Max Planck) / Seth Gabel (Michele Besso) / Emily Watson (Elsa Einstein) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En iyi tarih dizileri arasına adını altın harfler ile yazdıran, efsane yabancı dizilerden bir diğeri ise Albert Einstein’ın hayatını konu alan Geniues.

Albert Einstein fizik alanında ustaydı, ancak kişisel ilişkilerindeki yeteneği kesinlikle fizikteki yeteneğinden çok uzaktu. National Geographic Channel’da yayınlanan 10 bölümlük seri olan Genius, Einstein’ın hayatının fizikteki başarılarını açıklamaktan ziyade, başka yönleri üzerinde duruyor.

Genius bir belgesel değil, bir dramatizasyon ve Einstein’ın sayısız romantik ilişkisini, ikinci dünya savaşı ve Nazi Almanyasından ayrılması da dahil olmak üzere dünya siyasi olaylarına verdiği tepkiler vasıtasıyla, ünlü fizikçinin insani tarafını ortaya koyuyor.

İzleyiciler, Einstein’ın keşifleri hakkında çok şey öğrenmeyi bekleyebilirler ancak bu düşüncede olanlar için dizi büyük bir hayal kırıklığı olabilir. Dizide açıklamalar derinlemesine anlatılmamaktadır hele ki, Einstein’ın teorilerine aşina olmayanlar anlatılanların çok az bir kısmını anlayacaktır ve bunları bilenler de yeni bir şey öğrenmeyecektir.

Bunun farkında olarak izleyenler için kesinlikle mükemmel bir seri olmuş ve final yapmış en iyi yabancı diziler arasında hatta gelmiş geçmiş en iyi yabancı diziler arasında olan bir baş yapıt çıkarmışlar ortaya.

Seasons 0 / 3
Episodes 0 / 30