Generation War Unsere Mütter Unsere Väter dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2013)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Hayır. 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

Yayım Tarihi: 2013
Oyuncular: Volker Bruch (Wilhelm Winter) / Tom Schilling (Friedhelm Winter) / Katharina Schüttler (Greta) / Miriam Stein (Charlotte) / Ludwig Trepte (Viktor Goldstein) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Sırada hem en iyi tarihi diziler hem de en iyi savaş dizileri arasında yer alan kült bir yapım olan Unsere Mütter Unsere Vater var. Eğer bu ismi ilk defa duyuyorsanız hiç şaşırmayın çünkü popüleritesi yüksek bir dizi değil. Ancak listede yer alan diğer en iyi yabancı diziler kadar kaliteli, hatta ilk 5’e rahat gireceğini düşündüğüm bir yapım.

Haziran 1941. Beş çocukluk arkadaşı, yakında Rusya’ya gidecek olan üçü için veda partisi düzenlemek için Berlin’de toplanıyor.

Wilhelm Winter ve küçük kardeşi Friedhelm, Wehrmacht’da hizmet etmek üzere çağrılıyor, Charlotte da hemşire olarak gönüllü oluyor. Grup, Noel’de tekrar bir araya gelmeyi umarak son bir veda partisi yapıyorlar

Tabii ki, durum düşündüklerinden çok daha farklı noktalara gidiyor. Savaş aylarca hatta yıllarca sürüyor ve gün geçtikçe daha da acımasız hale geliyor. Bu gençler ise sadece savaşta ayakta kalmak için değil, insanlık dışı bir rejime hizmet ederken bile insanlığını korumak için çaresizce bir mücadele ediyor.

Bir oturuşta soluksuz izleyebileceğiniz bir mini dizi olan Unsere Mutter Unsere Vater Alman sinemasının yaptığı gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında.

Seasons 0 / 1
Episodes 0 / 3