Fargo dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2014)

IMBD Puanı: 9.0 
Devam Ediyor Mu: Evet. 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4

İlk Sezon Tarihi: 2014
Oyuncular: Martin Freeman (Lester Nygaard) / Carrie Coon (Gloria Burgle) / Patrick Wilson (Lou Solverson) / Ewan McGregor (Emmit Stussy) / Kirsten Dunst (Peggy Blumquist) / Colin Hanks (Gus Grimly) / Billy Bob Thornton (Lorne Malvo) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En iyi amerikan dizileri arasında yer alan bir diğer benzersiz yapım ise Fargo. Daha önce hiç buna benzer bir dizinin olduğunu ve ileride de olabileceğini sanmıyorum. Mükemmel hikayesi ve iyi kazınmış karakterleri olan karanlık, kara drama bir dizi. Gösteriyi izlediğimizde, karakterlerin çok “gerçek” ve ilginç olduğunu göreceksiniz. Öyle ki nerede ise her karakter için ayrı bir dizi çekilebilecek durumda.

Dizinin her sezonu farklı oyunculardan ve farklı olay örgülerinden oluşsa da, 3 sezonun da hikayeler birbirine çok yakın.

Konunun ise genel çerçevesi şu şekilde; Her sezonda insanların genellikle bir cinayetle uzaktan yakından ilgisinin olduğunu sanmadığı bir zayıf çocuk cinayete karışıyor ve devamında ise bu kişinin işlenilen cinayetle nasıl başa çıktığını anlatan olaylar örgüsünden oluşuyor. Temel olarak, bu her sezondaki ana karakterler, yasaların yanlış tarafında sıkışan iyi insanlardan oluşuyor ve yakalanmamak için başvurdukları yollar sonucu sarpa saran işlerin ne tür boyutlara doğru gittiğini işliyor.

Her biri 10 bölümden oluşan 3 sezon vardır. Her sezon tamamen farklı bir hikayeye sahip. Şimdiye kadar yayınlanan 3 sezon da gerçekten harika, gerçekten de en iyi yabancı diziler sıralamasında yer almayı hak eden bir dizi.

Net bir şekilde, en iyi yabancı dizi önerileri arasında verebileceğim ilk 10 diziden bir tanesi. Çünkü Fargo’nun en iyi yabancı diziler listesinde yer alan diğer dizilere göre nadir bir başarısı var. Bir seyirci topluluğun genellikle en sevdikleri sezonu seçmesi mümkündür. Fakat Fargo üç sezonda da hala ilk sezondaki bütünlüğünü koruyor ve hangi sezonun diğerinden daha iyi olduğunu seçmeyi zorlaştırıyor. Kalitesinden ödün verdiği gerçekten hiç bir sezon yok diyebilirim.

Eğer, şiddeti, kara mizahı, aksyionu içinde barındıran bu dizi eğer hoşlandığınız kategorideyse kesinlikle sizin için izlenebilecek en iyi diziler arasındadır.

Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 40