Entourage dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2004)

IMBD Puanı: 8.5
Devam Ediyor Mu: Hayır 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 8
Yayın Tarihi: 2004 – 2011

Oyuncular: Kevin Connolly (Eric Murphy) / Adrian Grenier (Vincent Chase) / Kevin Dillon (Johnny Drama Chase) / Jerry Ferrara (Turtle) / Jeremy Piven (Ari Gold)/ Rex Lee (Lloyd) /  Perrey Reeves (Mrs. Ari) / Debi Mazar (Shauna)

En iyi yabancı dizi önerilerimiz arasında yer almayı başaran bir sonraki dizi de Entourage. Komedi dalında önemli bir hayran kitlesine sahip olmayı başaran ve 8 sezonluk uzun bir yayın geçmişi olan bu dizi, film dünyasının yükselen starı Vince Chase ve çocukluk arkadaşlarının başından geçenleri konu ediniyor.

Hollywood’un yüksek profilli ve zengin dünyasını daha yakında tanımaya başlayan Vince Chase, bunu yaparken çocukluk arkadaşları olan Eric’i menajeri,  Johhny’i koruması, Turtle’ı şoförü ve Ari’yi se danışmanı olarak seçiyor.

Dizi genel olarak Vince Chase ve arkadaşlarının dayanışmasını eğlenceli bir dille anlatıyor.  Entourage dizisi ismini de bu arkadaşlık ilişkisinden alıyor aslında. Dizinin vermek istediği ana mesaj, arkadaşlık ve kardeşlik ilişkisinin diğer her şeyden daha önemli olduğu.

Eğer salt bir komedi yerine, dram boyutu da olan ve hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayacak bir dizi arayışındaysanız bu diziyi tereddüt etmeden izleyebilirsiniz. İzledikten sonra sizin de bu diziyi komedi – dram türünde en yabancı diziler listenize dahil edeceğinizi düşünüyorum

Genre
Seasons 0 / 8
Episodes 0 / 96