Doctor Who dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2005)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Evet
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 12

İlk Sezon Tarihi: 2005
Oyuncular: Matt Smith (The Doctor) / David Tennant (The Doctor) / Peter Capaldi (The Doctor) / Jenna Coleman (Clara) / Nicholas Briggs (Dalek) / Karen Gillan (Amy Pond) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yine en iyi fantastik diziler arasında yer alan bir başka dizi ile en iyi yabancı diziler listesine devam ediyoruz. Bu sefer sırada Doctor Who var.

Doctor Who ismi sizi yanıltmasın. Dizi doktorlukla alakalı bir dizi değil. Doctor diye bahsi geçen kişi uzayda ve zamanda şeytanla savaşmak için yanında insanla yolculuk yapabilen insan kılığında ancak insan olmayan bir varlık. Öldüğünde yeni bir formla hayata tekrar gelebilyor. Şu ana kadar 11 farklı aktör Doctor’u canlandırdı.

Doktor Who” 1989’da durdurulan eski diziyi takip ediyor. 2005 yılında yayım hayatına başlayan Doctor Who ise dokuzuncu doktor’la başlıyor. Doktor’a eşlik eden arkadaşlarıyla da dünyayı kurtarmak macrelarını izliyoruz.

En iyi yabancı diziler IMDB sıralamasında oldukça güzel bir sıralamaya ve puana sahip olan bu yapım, fantasik dizi severler için biçilmiş kaftan.

Seasons 0 / 12
Episodes 0 / 188