Dexter dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2006)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 8

Yayın Tarihi: 2006 – 2013
Oyuncular: Michael C. Hall (Dexter Morgan) / Jennifer Carpenter (Debra Morgan) / David Zayas (Sgt. Angel Batista) / James Remar (Harry Morgan) / C.S. Lee (Vince Masuka) / Luna Lauren Velez (Lt. Maria LaGuerta)… / (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi tavsiyeleri listesinde yer vermek istediğim dünyanın en iyi dizileri arasında yer alan bir diğer yapım ise Dexter.

Dexter Morgan, Miami Metro Polis Departmanında kan analisti olarak görev yapar. Ancak kimsenin bilmediği bir işi daha vardır. Cinayetlerin çözümünde cinayet masasının çözemediği. Çözse bile delil yetersizliğinden adalet sisteminden bir şekilde kurtulmayı başaran kötü adamları avlamak ve öldürmek için zaman harcadğı bir iş.

Aslında Dexter’da bir katil ancak endişelenmeyin, serin kanlı Dexter rastgele birini öldürmüyor. Cinayet hobilerini, yalnızca diğer katillerin canını almakla sınırlı tutuyor.

En iyi polisiye yabancı diziler klasmanında ilk sırada yer alabilecek kapasitede aksiyon ve akıl dolu bir dizi. Eğer bu tür konular ilginizi çekiyorsa ve Dexter’ı henüz izlemediyseniz, gelmiş geçmiş en iyi yabancı dizilerden biri olan Dexter’a mutlak bir göz atın derim.

Seasons 0 / 8
Episodes 0 / 96