Criminal Minds dizi izle Tüm Sezon bölümler Full Hd izle (2005)

IMBD Puanı: 8.1 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 15
Yayın Tarihi: 2005 –

Oyuncular: Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid) / Kirsten Vangsness (Penelope Garcia) / A.J. Cook(Jennifer Jareau) Joe Mantegna (David Rossi) / Thomas Gibson (Aaron Hotchner) /Shemar Moore(Darek Morgan) /  Paget Brewster (Emily Prentiss) / Chris Gordon (Duke of Edinburgh’s Valet)

Eğer en iyi yabancı diziler arasında dram ve polisiye türünde bir dizi arayışında iseniz, sizin için önerebileceğim bir diğer dizi de Criminal Minds. Çok uzun bir yayın geçmişi bulunan ve şuana kadar tamamı yayınlanmış 13 sezona sahip olan bu diziyi çerez ve cipsiniz eşliğinde keyif alarak izleyebilirsiniz.

Bilimsel yöntemleri de kullanarak suçları çözme tekniğine odaklanan Criminal Minds dizisinin konusu şöyle; Virginia yerel polisi, FBI’ın yerel örgütlenmesi içerisinde yer alan Davranışsal Analiz Birimininden bazı suç dosyalarını çözmek üzere yardım talep eder. Suç vakalarını, suçluların profillerini inceleyerek çözmeye çalışan bu birim aynı zamanda psikolojik analizler yapmaktan da geri kalmaz.

Suçları çözerken, tümevarım yöntemine odaklanan diğer birçok dizinin aksine, Criminal Minds dizisi, tümden varım yönteminin kullanılmasıyla suçların çözüme kavuşturulması sürecine odaklanıyor. Bu özellik Criminal Minds dizisini ayırt edici kılan ve diziyi izlemenizi tavsiye etmemin yegane sebebi aslında.

Seasons 0 / 15
Episodes 0 / 324