Bron/Broen dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2011)

IMBD Puanı: 8.7
Devam Ediyor Mu: Hayır 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 4
Yayın Tarihi: 2011 – 2018 

Oyuncular: Sofia Helin (Saga) / Rafael Pettersson (John)/ Sarah Boberg (Lillian) / Dag Malmberg(Hans) / Kim Bodnia (Martin)/ Puk Scharbau (Mette) / Thure Lindhardt (Henrik)

Yabancı diziler içerisinde en çok izlenen dizilerden bir diğeri de Bron/Broen dizisi. Kategorik olarak dram, polisiye ve korku türleri içerisinde yer alan bu dizi dört sezonluk bir yayın geçmişine sahip.

Dizide, Saga ve Henrik adlı, biri İsveçli, diğeri ise Danimarkalı iki polis tüyler ürpertici ve vahşice işlenen bir dizi cinayet vakasını çözmek için bir araya geliyor. İkilinin çözmek için çaba gösterdiği bu cinayetler dizisi Mülteci Departmanı’nın Genel Müdürü’nün öldürülmesiyle başlıyor.

Saga ve Henrik cinayetleri araştırdıkça, olayların Danimarka polis servisini doğrudan ilgilendirdiğini keşfediyorlar.

Hans Rosenfeldt tarafından hayat kazandırılan bu İskandinav polisiye draması oldukça sürükleyici ve heyecan verici bir dizi. Dizi her bölümüyle daha da merak uyandırıcı bir hal alıyor.

Ülkemizde hak ettiği ilgiyi henüz görmemiş olan bu dizi uluslararası basında yer alan yorumlarda da olumlu eleştiriler alıyor.

Tüm bu hususları göz önüne alarak, Bron/Broen dizisi en iyi yabancı diziler listesinde yer almayı fazlasıyla hak ediyor diyebilirim.

Seasons 0 / 4
Episodes 0 / 38