Breaking Bad dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2008)

IMBD Puanı: 9.5 
Devam Ediyor Mu: Hayır
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 5

Sezon Tarihleri: 2008 - 2013
Oyuncular: Bryan Cranston (Walter White) / Anna Gunn (Skyler White) / Aaron Paul (Jesse Pinkman) / Dean Norris (Hank Schrader) / Betsy Brandt (Marie Schrader) / RJ Mitte (Walter White, Jr.) … (Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Yabancı dizi önerileri denildiğinde Breaking Bad’i en iyi yabancı diziler listesine dahil etmemek büyük sorumsuzluk olurdu. Televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dram dizisi olan Breaking Bad, bence ölmeden önce yapılması gerekenler listesinde mutlaka yer verilmesi gereken kaliteli bir yapım.

50’li yaşlarda bir lisede kimya öğretmeni olan Walter White, aynı zamanda ailesinin gereksinimlerini karşılamak için oto yıkamada çalışmaktadır. Mütevazi ve ağırbaşlı bir hayat yaşayan kahramanımız meslek hayatında ve sosyal ilişkilerinde biraz silik bir görünüm çizmekte fakat çevresi tarafından çok sevilen iyi bir aile babasıdır.

Bir süre sonra akicğer kanseri olduğunu ve kısa bir süre sonra öleceğini öğrenir. Hayatının son günlerinde, öldükten sonra ailesini rahatlıkla geçindirebilecek parayı bırakabilmek için yollar aramaya başlar. Tesadüf eseri uyuşturucu ticareti yaptığını öğrendiği bir öğrencisi ile metanfetamin işine girer. Kimya alanındaki üstün bilgisi sayesinde kaliteli uyuşturucu yapar ve öğrencisi ile birlikte ismini duyurur.

Şimdiye kadar namuslu ve dürüst bir hayat yaşamanın ona sadece kanser kazandırdığını düşünen Walter White’ın kendisinin ve çevresindeki insanların hayatlarını ve geleceklerini nasıl değiştirdiğini izliyoruz dizide.

Olay kurgusu ve oyuncuların harika performansıyla en iyi yabancı diziler sıramasında uzun süre zirveden inmeyen Breaking Bad için bu kadar övgünün abartılı olduğunu düşünebilirsiniz. Ben, anlatılmaz, izlenir diyorum ve mutlaka izlenmesi gereken diziler listesinde ilk sıraya yazıyorum.

Seasons 0 / 5
Episodes 0 / 62