Better Call Saul dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2015)

IMBD Puanı: 8.7 
Devam Ediyor Mu: Evet.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 5

İlk Sezon Tarihi: 2015
Oyuncular: Bob Odenkirk (Jimmy McGill) / Jonathan Banks (Mike Ehrmantraut) / Rhea Seehorn (Kim Wexler) / Patrick Fabian (Howard Hamlin) / Michael Mando (Nacho Varga) / Michael McKean (Chuck McGill) / Giancarlo Esposito (Gustavo ‘Gus’ Fring) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

En iyi yabancı dizi önerileri listesinde tüm zamanların en iyi dizileri arasında yer alan, en az breaking bad kadar iyi olduğunu düşündüğüm ve kendimin de izlerken çok büyük keyif aldığı bir diğer yapım ise Better Call Saul.

Better Call Saul mutlaka izlenmesi gereken diziler arasında ancak en baştan belirtmeliyim ki, herkesin sevebileceği bir yapısı yok. Çoğunluk tarafından bu şekilde kabul görmüş olsa da, eğer tarzınız değilse sizin için gerçekten hayal kırıklığı olabilir.

Better Call Saul breaking bad dizisinde avukat rolunü oynayan Saul Goodman’ın Breaking Bad’den önceki hayatını işliyor. Dolayısı ile eğer Breaking Bad’i izlemediyseniz yine bu dizi sizin için hayal kırıklığı olabilir.

Ancak Breaking Bad’i izlediyseniz ve gerçekten hayranıysanız, o zaman Better Call Saul’u da bir o kadar seveceksinizdir çünkü, Better Call Saul, hikayeleri Breaking Bad’ın yaptığı gibi anlatır. Yavaş ve metodik olarak gerçekleşirler.

Hikaye çok iyi başladı ve şuana kadar yayımlanmış tüm sezonlarında da gayet iyi devam etti. Tabii bir de Breaking Bad kadrosunun bir çoğu yavaş yavaş dizide görünmeye ve aktif rol almaya başladı. Buna Gustavo Fring ve Mike Ehrmantraut’da dahil.

Dizinin nereye varacağı, Breaking Bad ile nasıl çakışacağı büyük merak konusu. Bu yüzden de en azından Breaking Bad hayranları için kesinlikle izlenmesi gereken en iyi diziler arasında.

Genre
Seasons 0 / 5
Episodes 0 / 50