Bates Motel dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full Hd izle (2013)

IMBD Puanı: 8.2 
Devam Ediyor Mu: Hayır.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 5

Yayım Tarihi: 2013 – 2017
Oyuncular: Vera Farmiga (Norma Louise Bates) / Freddie Highmore (Norman Bates) / Max Thieriot (Dylan Massett) / Olivia Cooke (Emma Decody) / Nestor Carbonell  (Sheriff Alex Romero) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Gerilim dalında dünyadan en çok izlenen diziler arasında yer alan bir başka dizi ise Bates Motel. Babasının ölümünden altı ay sonra, 17 yaşındaki Norman Bates ve annesi Norma, Arizona’dan Beyaz Pine Körfezi, Oregon kasabasına gidip, babasının ölümünden aldığı sigorta parasıyla bir motel satın alıyorlar.

Birkaç gece sonra, motelin eski sahibi motele geri döner ve Norma’ya cinsel saldırıda bulunmaya çalışır ancak Norma adamı öldürür.  Ardından Norma ve oğlu Norman cinayeti kapatmak için ceseti birlikte bir göle atarlar.

Eski motel sahibinin ortadan kaybolması, kasaba şerifi Alex Romero’nun ve yardımcısının dikkatini çeker. Norma ve Norman’da polisin gerçeği öğrenmemesi adına ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Bu arada Norman yerel bir liseye kaydolur, sınıf arkadaşı Emma Decody ile arkadaş olur ve tuhaf tavırları öğretmen Blaire Watson’un dikkatini çeker. Ve olaylar örgüsü bunun üzerine devam eder.

Bates Motel 1960 yılında yayınlanan Psycho (sapık) filminin ana karakteri olan Norman Bates’in çocukluk yıllarını işleyen, nasıl bu hale geldiğini gösteren bir dizi. Bir gerilim dizisi. Hem de kendi türünde en iyi yabancı diziler arasında yer alan bir dizi.

Seasons 0 / 5
Episodes 0 / 50