Band Of Brothers dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full HD izle (2001)

IMBD Puanı: 9.5
Devam Ediyor Mu: Hayır.
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1 ( 10 bölüm ) / Mini Dizi

Yayım Tarihi: 2001
Oyuncular: Scott Grimes (Donald G. Malarkey) / Damian Lewis (Richard D. Winters) / Ron Livingston (Lewis Nixon) / Shane Taylor (Eugene G. Roe) / Donnie Wahlberg (C. Carwood Lipton) / Peter Youngblood Hills (Darrell C. (Shifty) Powers) / Matthew Leitch (Floyd M. (Tab) Talbert) / ( Devamını, Full listeyi şuradan görebilirsiniz )

Band of Brothers, tarihçi ve biyografi yazarı olan Stephen E. Ambrose tarafından yazılan Band of Brothers kitabına dayanan, İkinci Dünya Savaşı hakkında 10 bölümden oluşan bir HBO TV dizisidir.

Band of Brothers’ın bu kadar dikkat çekmesinin ve en iyi yabancı diziler sıralamasında bu kadar üst kademelerde yer almasının başlıca sebeplerinden biri Steven Spielberg tarafından çekilmiş olması ve Tom Hanks’in de kadroda yer alması keza daha önce de bu iki isim birlikte çalışarak “Saving Private Ryan” adlı bir başka gerçekçi 2. Dünya Savaşı filmi çekmişlerdi.

Seriler, 101. Havadan Ulaşım Birimine atanan 2. Tabur Kolay Şirketini izliyor. Normandiya’ya inmeden önce savaşın sonuna kadar yaşadıkları tecrübeleri takip ediyor. Olaylar, kolay şirket askerlerinin gerçek hayat hesaplarına dayanıyor. Her bölümden önce hayatta kalan üyeler, genellikle düşmüş arkadaşlarını ve hayatlarının geri kalanını onlara bırakacak deneyimleri düşünürken yaşadıkları deneyimlerini anlatıyor.

Hayatımda ciddi anlamda izlemekten keyif aldığım, aklıma kazınan nadir dizilerden. Eğer savaş dizileri tavsiyesi arıyor ve sadece öylesine değil, en iyi yabancı savaş dizileri arasında yer alsın, aynı zamanda gerçek olayları dayansın bir de 2. dünya savaşı ile ilgili olsun diyorsanız, gerçekten dünyanın en iyi yabancı dizilerinden birisi olan ( hatta kendi kategorisinde ilk 3’te yer alan ) Band Of Brothers kesinlikle çok çok iyi bir tercih olacaktır.

Seasons 1 / 1
Episodes 10 / 10