Altered Carbon dizi izle Tüm Sezon Bölümler Full Hd izle (2018)

IMBD Puanı: 8.2 / Fragman
Devam Ediyor Mu: Evet 
Yayınlanmış Sezon Sayısı: 2
Yayın Tarihi: 2018 – 

Oyuncular: Joel Kinnaman (Takeshi Kovacs) / James Purefoy (Laurens Bancroft)/ Martha Higareda(Kristin Ortega) / Chris Conner (Poe) / Dichen Lachman (Reileen Kawahara) / Ato Essandoh (Vernon Elliot) / Kristin Lehman (Miriam Bancroft) / Trieu Tran (Mr. Leung)/ Renée Elise Goldsberry (Quellcrist Falconer)

2018 yılında yayınlanmaya başlayan en iyi yabancı dizilerinden biri olan ve kısa bir süre içerisinde en çok izlenen dizilerden biri olmayı başaran bir diğer dizimiz de Altered Carbon.

Altered Carbon dizisi bir bilim kurgu- aksiyon dizisi ve Netflix platformunda bu türde yayınlanan en iyi diziler arasında. Geleceği ve gelişmiş teknoloji tasavvurunu konu edinen dizide, daha önce ölen bir mahkumun yeni bir vücut içerisinde dünyaya gelmesi ve özgürlüğünü kazanmak için karmaşık bir cinayeti çözmeye çalışması anlatılıyor.

Dizinin anlattığı dönemde, bilinç ve hafızanın dijitalleştirilmesi ve depolanması mümkün. Bu teknoloji insanlara, vücudun fiziksel olarak ölümü durumunda bile bilincin ve hafızanın başka vücuda nakledilmesi imkanını sağlıyor.

Dizi, aynı zamanda sınıf farklılıkları ve eşitsizliğe de değinmeyi ihmal etmiyor.

Altered Carbon dizisi özellikle bilim kurgu severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir dizi. Bu türde dizilere çok ilgi duymasanız da bu diziyi eğlenerek izleyeceğinize inanıyorum.

Seasons 0 / 2
Episodes 0 / 18