Mıhlama yemek için 2300 metre yüksekliğe çıktım! (EFSANE KARADENİZ KAHVALTISI)

63 Views
Published
Merhaba arkadaşlar, Muhlama yemek için 1250km Yol Gittim! (EFSANE KARADENİZ KAHVALTISI) çekmek bizim için efsane oldu. Kuymak, muhlama, mıhlama nasıl yapılır, nerede yenir dedik atladık Rize ye Pokut yaylasına Mıhlama yemeye gittik. Türkiye ye geldiğimde yaptığım rutinlerden biri oldu benim için mutlaka yurtdışı seyahatlerimden önce ve sonra ülkemin bir köşesine gibi efsane lezzetlerini deniyorum. Elimden geldiği kadar kendi yöresine air organik ürünleri denemeye çalışıyorum. umarım videoyu izlerken keyif alırsınız.

Sosyal Medya Hesaplarım

Seyahat blogum : http://yolgunlukleri.net/
İnstagram: https://www.instagram.com/yolgunlukleri/
Facebook: https://www.facebook.com/yolgunlukleri/
Twitter: https://twitter.com/_EmreDurmus

Twitch hesabım (canlı yayın) https://www.twitch.tv/emredurmus_
Patreon hesabım: https://www.patreon.com/emredurmus

HEDİYELER ve ÜCRETSİZ DENEMELER

Airbnb 130 TL seyahat kredisi (250 tl üstü rezervasyonda): https://goo.gl/sY746U
Airbnb 100 USD ev sahipliği kredisi (100 usd üstü ev sahipliğinde) https://goo.gl/djbMGHİş Teklifleri (Business) [email protected]

Merhaba Ben Emre Durmuş , 4 yıldan beri dünyayı geziyorum ve bunu yaparkende öğrendiğim, deneyimlediğim ve eğlendiğim bir çok şeyi video olarak Youtube kanalımda paylaşıyorum. Kanalımda seyahat içerikleri, macera, belgeseller, günlük vlog, ve bilgi veren tatil - seyahat videoları hazırlıyorum. Abone olarak dünya turu macerama ortak olabilirsiniz. Sevgiler :)
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment