MİCHAEL JACKSON HAKKINDAKİ TÜM ŞÜPHELER? (İŞTE GERÇEKLERLE SON BÖLÜM!)

6 Views
Published
Bu videoyu Mj yani Michael Jackson hayranlarının üzerinde durduğu bir çok şüphe ve kanıt üzerine hazırladık. Michael jackson gerçekten de yaşıyor mu? İşte tüm şüphelerle birlikte son bölüm.

Michael Jackson'ın this is it belgeseli. mj’in hayatını kaybetmesinden hemen önce kayda alınmış prova ve hazırlıklarını gösteren kamera arkası çekimleri içermekteydi. Mj hayranları, sanki onun hayatını kaybedeceğini biliyorlarmış gibi belgesel hazırlamalarını ilginç ve bir o kadar garip buldu. Çünkü belgesel, sanki ünlü isimlerin hayatını kaybetmesi sonrası çekilen biyografi filmlerine benziyordu ve bu onlara göre şans eseri olamayacak kadar planlıydı. Mj hayatını kaybetmeden 10 yıl önce 1999 yılında, bir gazetede ilginç bir habere yer verildi. Simsponlarda Michael Jackson yalanı yazan bir bölüm yayınlandı. 2. ismi joe olan Michael'in otopsi raporunda bu neden farklı yazılmıştı? Kardeşi jermiane jackson'un yaptığı konuşma, atlanta dizisi, teddy perkins karakteri ve daha bir çok detay videoda sizlerle. İyi seyirler

Reklam ve İş birlikleri için (for business)
[email protected]

Abone ol (subscribe)
https://youtube.com/c/NYGMA

Ben Nygma. Türkiye'nin en çok düşündüren bilgi kanallarından biriyim. Uzmanlık alanımsa, gerçekleri göstermek. En çok keyif aldığım şeyse insanların gerçeklerle yüzleştiğinde buna inanmamak için gösterdiği çaba. Bilgi içerikli videolarımın konuları genelde gizemli ve ilginç olayların yanı sıra uzay, teknoloji, bilim ve tarih olabilmekte. ABONE OLMAYI UNUTMA. Keyifli seyirler :)
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment