Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm 2.Fragmanı

38 Views
Published
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 137. Bölüm 2. Analiz Videosu
Herkese Merhaba
Süper bir video ile sizlerleyiz
Önceki analiz videomuzda söyledğimiz gibi zeki kolay kolay ölmeyecek. Akif varını yoğunu ortaya koydu ve zekiyi kurtardı. İstihbarat ikiye bölünecek ve akif ile yeni gelen altan karşı karşıya gelecek.
Akif zekiyi kurtarırken haşmeti ağır yaralıyacak ve haşmet birkaç gün komada kalacak. Ama haşmet ölmeyecek. Haşmet komaya girdikten sonra façalıların en büyük destekçisi çakırbeyliler olacak.
Gelelim Alparslan ve özlem olayına. Akif özlemin annesini esir alacak ve özlemi tehdit ederek kullacak. Özlem annesini kurtarmak için akifin tehtitlerine yenik düşecek ve alparslanı akifin tuzağına çekecek. Akif alparslanı tuzağa çekecek ve yakalyacak. Ama Alparslan yakalanacağını bilecek ve akife ters köşe yapacak.
Haşmetin ağır yaralanması ve zekinin kaçmasından sonra hızır masayı toplayacak ve bu olayı çözmesi için ünala baskı yapacaklar. Ünal altanı karşısına alacak ve akif ile zekiye en büyük darbeyi vurmak isteyecekler. Bu bölüm istediğimiz gibi gitmeyecek ve kazanan taraf zeki ile akif olacak.
İYİ SEYİRLER...

ABONE OL! DESTEK OL! ► https://goo.gl/EVWaiZ

Takip edin ;
► Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/groups/1490634571053909/
► Youtube : https://www.youtube.com/yasindelibasoglu

Anathar Kelimeler :
eşkıya dünyaya hükümdar olmaz,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz,edho,edho 137,edho 137 bölüm fragmanı,edho 137 bölüm,edho 136 bölüm izle,edho 135 bölüm full izle,edho 137 bölüm fragman,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 137,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 137 fragman,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 137 fragmanı,eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 137. bölüm fragmanı,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 137. bölüm fragman,eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 137 bölüm fragmanı 2,edho fragman,yasdel
Kaynaklar :
► Haber7
► HabarTürk
► Son Dakika
► Haberler
►Posta

♦ Yasal Uyarı ♦

Videoların başka sitelerde yüklenmesi ve ticari amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır. Paylaşılması durumunda telif hakların korunması kapsamında hakkınızda dava açılabileceğini unutmayınız.

*
*
*
*
*
*
*
Pirates Out For Blood by Miguel Johnson @migueljohnsonmjmusic
Music provided by Free Music for Vlogs youtu.be/QAtQBpDeNjE
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment